Paskolos dirbantiems užsienyje 2019

Paskolos dirbantiems užsienyje 2019 metais – kokie pokyčiai laukia dirbančiųjų kitose europos sąjungos bei šengeno zonos šalyse? Paskolos dirbantiems užsienyje 2019 metais suteikiamos vis dar sunkiai, lyginant 2018 metus. Pagrindiniai reikalavimai norint gauti paskola išlieka tie patys. Pagrindinis reikalavimas – gauti atlyginimą eurais. Didžiausią smūgį gavo emigrantai kurie dirba ne europos sąjungos šalyse ir atlyginimą gauna ne eurais, o tarkime Didžiosios Britanijos svarais, Norvegijos, Švedijos kronomis.

Geriausi vartojimo paskolų pasiūlymai internetu!
Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
pirmas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.00%

Gauti paskolą
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.41%

Gauti paskolą
trecias

iki 5000€

iki 24 mėn.

nuo 2.00%

Gauti paskolą
ketvirt

iki 5000€

iki 36 mėn.

nuo 12.00%

Gauti paskolą
penktas

iki 5000€

iki 48 mėn.

nuo 37.00%

Gauti paskolą

Nuo šių metų Lietuvos Bankas uždraudė tokiems emigrantams suteikti būsto paskolas. Kodėl būtent emigravusiems į šias šalis nebesuteikiamos būsto paskolos? Priežastis paprasta – šios, ne euro zonos šalys nesidalina mokesčių mokėtojų informacija, tad paskolų davėjams nėra galimybės patikrinti asmens kredito istoriją kitoje šalyje. O kaip su vartojimo paskolomis ir greitaisiais kreditais?

Paskolos dirbant užsienyje

Paskolos dirbantiems užsienyjePuikiai suprantama, kad kiekvienas vartotojas savo finansines problemas yra linkęs spręsti skirtingais būdais. Vieni vartotojai, kurie susiduria su asmeninių finansų stygiumi, pirmiausia kreipiasi į savo šeimos narius ar draugus, o tuo tarpu kiti stengiasi tokias finansines problemas išspręsti savo jėgomis. Kaip bebūtų, jei Lietuvoje žmogui tampa pernelyg sudėtinga išgyventi ir jam jo kiekvieną mėnesį gaunamo atlyginimo nebepakanka, tuomet natūralu, kad jis pradeda vis dažniau galvoti apie emigraciją. Ir tiesą sakant, mūsų šalyje emigracijos mastai yra labai dideli, todėl jau ne vienerius metus apie emigracijos problemą yra kalbama vis dažniau ir daugiau.

Kita vertus, kol kas valdžios priimami sprendimai ir įvairios priemonės nepadėjo. Žmonės ir toliau emigruoja į užsienį, siekdami atrasti geresnį gyvenimą ir didesnes darbo galimybes, todėl jei ir jūs nusprendėte išvykti į užsienį, pirmiausia pasistenkite viską labai tinkamai suplanuoti, kad galėtumėte jaustis tvirčiau ir saugiau. Be abejo, pradžioje jums reikės daugiau papildomų lėšų, todėl būtų pravartu sukaupti pakankamai asmeninių santaupų, tačiau jei jums pragyventi Lietuvoje yra labai sudėtinga, suprantama, kad ir santaupų jūs neturėsite, todėl jei nuvykę į užsienį įsidarbinsite į oficialų darbą ir pradėsite gauti nuolatines pajamas, jums gali būti prieinamos paskolos dirbant užsienyje, kurias suteiktų Lietuvoje oficialiai veikiantys kreditoriai.

Tačiau vėlgi, nereikėtų pamiršti, kad tikrai ne kiekvienas vartotojas žino apie tokią galimybę. Pastebima, kad kur kas daugiau žmonių mano, jog paskolos dirbant užsienyje jiems yra neprieinamos, nes jų nuolatinė oficiali darbovietė nėra Lietuvoje, tačiau tai neturi didelės reikšmės, jei jūsų oficiali gyvenamoji vieta vis dar yra Lietuvoje. Jei jūs prieš išvykdami į pasirinktą užsienio šalį nedeklaravote savo išvykimo, tuomet jūs galite kreiptis į pasirinktu kreditorius. Tai padaryti galima naudojantis internetu. Jei apsilankysite jūsų lūkesčius atitinkančių kreditorių internetiniame tinklalapyje, tuomet galėsite labai lengvai užpildyti ir pateiktą paskolos paraišką. Kai tai padarysite, jums beliks sulaukti kreditorių atsakymo.  Taigi, galiausiai galėsite gauti paskolą, kurios pagalba lengviau stabilizuosite savo asmeninę finansinę padėtį.

Kreditai dirbantiems užsienyje

kreditai dirbantiems užsienyjePirmiausia pradėkime nuo to, ar kreditai dirbantiems užsienyje išvis įmanomi? Paskolos internetu, kaip ir greitieji kreditai gali būti suteikiami tik nuolatiniams Lietuvos gyventojams. Kitaip sakant, asmenys, kurie išvyko ir deklaravo išvykimą iš Lietuvos ilgesniam nei 183 dienom. Į laikotarpį taip skaičiuojasi, jeigu asmuo praleido tiek dienų net ir su pertraukomis. Paprasčiau tariant, asmuo kuris kalendoriniais metais turi gyvenamąją vietą užsienio valstybėje ir turi daugiau ekonominių, socialinių, asmeninių interesų negu Lietuvoje yra laikomas nenuolatiniu Lietuvos gyventoju. Žinoma, pasitaiko atvejų kai asmenys neišvyksta ilgam iš Lietuvos bei grįžta atgal, ir toliau dirba Lietuvoje. Tokiu atveju asmuo yra laikomas nuolatiniu gyventoju ir jam turi būti suteikiamos tokios pačios sąlygos vartojimo paskoloms, greitiesiems kreditams, paskolų refinansavimui gauti. Žinoma, tokių asmenų pajamos bus vertinamos atitinkamai.

Jeigu asmuo 3 mėnesius pradirbo užsienyje ir 9 mėnesius Lietuvoje, tai jo vidutinės pajamos bus skaičiuojamos nuo 9 mėnesių darbo stažo. Žinoma, asmuo taip pat gali pateikti savo gautų pajamų ataskaitas iš užsienio, tik ar jas patvirtins kreditoriai – neaišku.

Paskolos dirbantiems užsienyje nuolatos

Paskola dirbantiems užsienyjeKaip asmuo dirbantis užsienyje turėtų pateikti parašymą paskolai gauti? Pirmiausia, žmogus turi kruopščiai išsirinkti kredito bendrovę ar tarpusavio skolinimosi platformą ir joje pateikti prašymą paskolai gauti.  Tiek tarpusavio skolinimosi platformos operatoriai, tiek greitųjų kreditų bendrovės, patikrins jūsų gaunamas pajamas Lietuvoje. Mokumo tikrinimui taip pat bus pasinaudota sodros teikiamais duomenimis, bei creditinfo teikiama informacija. Jeigu asmuo turi kažkokių dokumentų, pagrindžiančių gautas pajamas iš užsienio, jis turėtų nedelsdamas informuoti kredito davėją. Tiesa, ar kredito davėjas priims šią informaciją – neaišku.

Paskolos dirbantiems užsienyje iš žmonių

Kalbant apie paskolas internetu ir greituosius kreditus, teko įsitikinti, kad asmens mokumą kruopščiau tikrina tarpusavio skolinimosi platformų operatoriai. Kas tas tarpusavio skolinimas? Tai paskolos iš žmonių žmonėms arba verslui. Tai paprastų piliečių teikiamos paskolos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Tiesa, į vieną paskolą investuoja ne vienas žmogus, galybė žmonių dalyvauja aukcionuose ir siūlo savo palūkanų normas. Taip, prašydami paskolos tarpusavio skolinimo platformose, gali nustatyti savo pageidaujamą palūkanų normą. O ar kas nors finansuos jūsų paskolą, priklausys tik nuo to, koks bus jūsų kredito reitingas.

 

 

5.0
4