Svarstote ar paskolos į namus vis dar suteikiamos? Jas gauti neperžengiant namų slenksčio tikrai galima. Reikia tik pasirinkti tinkamą sprendimą pagal geriausias sąlygas.

Skolintis taip, kad sutartis būtų pristatyta į namus, galima daugelyje vietų, tačiau ar pati paskolos suma bus pristatyta jums į rankas – neaišku. Geriausia būtų kruopščiau pasidomėti situacija kreditų rinkoje individualiai.

Paskolos į namus gali būti išduodamos specialiose įmonėse

paskolos i namusAnksčiau buvo nemažai kredito teikėjų, kurie paskolos sutartis sudarydavo atvykus pas klientą namus. Dažnai būdavo, kad net ir paskolos buvo išduodamos grynais. Tačiau, turite suprasti, kad tai buvo seni laikai ir dabar sąlygos skolinimusi yra ženkliai pakitusios. Dabar kreditorius prisišaukti į namus galima nebent tais atvejais, kai tenka nustatyti tapatybę. Tačiau, tokiais atvejais, palūkanų skaičiuokle naudotis tenka internete.

Kai kurios sutelktinio finansavimo sistemos nurodo, kad paskolos bus išduodamos tik tokiais atvejais, jeigu paskolos sutartis bus sudaryta atvykus specialistams į kliento namus ar kitą vietą. Tai reiškia, kad kai kurios paskolos suteikiamos tik tuomet, kai matomas klientas gyvais. Tad, atvykus į namus, gali būti sudaroma sutartis, bet tai nereiškia, kad skubus kreditas bus išduodamas vietoje.

Taip pat reikia paminėti, kad visi kreditai į namus gali būti neišduodami dėl paprastų aplinkybių. Pavyzdžiui, yra įstatymai, kurie numato, kad kokią greitų pinigų sumą kredito teikėjas gali skolintis grynaisiais. Anksčiau suma siekė 2000 eurų. Dabar ji gali būti pakitusi. Kas žino – galbūt kredito teikėjams dabar netgi draudžiama skolinti pinigus grynaisiais. Tad, čia jau reikėtų atidžiau domėtis vartojimo kredito įstatymų.

Taip pat aktualu turėtų būti ir tai, kad skolintis gali tik tie asmenys, kurie atitinka kreditorių nustatytas pagrindines taisykles. Jeigu bent vienos taisyklės asmuo neatitinka, gali būti, jog paskolas nebus išduota. Tad, turite pasižiūrėti kokio amžiaus reikalauja paskolų teikėjas. Taip pat pasižiūrėkite kur turite gabenti ir kokias pajamas gauti, kad būtų išduota norimo dydžio paskola.

Jeigu bandysite gauti kreditą į namus būdami bedarbiais, tuomet be reikalo švaistote laiką, nes pirmiau kredito teikėjai patikrina svarbiausią informaciją, o tik paskui žiūri ar verta švaistyti laiką ar ne.