Šiuo metu paskolos mažomis palūkanomis prieinamos visiems asmenims, kurie turi tvarių pajamų šaltinį ir ne tik. Suteikiama galimybė skolintis net iki kelių metų laikotarpiui.

Paskolų sumos svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Kas gali gauti vartojimo kreditus – skaitykite apačioje.

Visos paskolos mažomis palūkanomis išduodamos ilgiems laikotarpiams

paskolos mazomis palukanomisKetinantiems skolintis internetu, naudinga būtų apžvelgti skolų grąžinimo terminus. Pastebima, kad kuo ilgesnis įmokų mokėjimo grafikas, tuo mažesnes kredito įmokas turi mokėti asmuo. Taipogi matoma, kad ilgesni laikotarpiai pasižymi mažesnėmis palūkanomis. Tad, reikėtų gerai įvertinti ką rinktis būtų geriau – trumpalaikius ar ilgalaikius kreditus. Paskolos visiems turi būti pasirenkamos atidžiai.

Tiesa, paskolos mažomis palūkanomis siūlomos toli gražu ne visose paskolų bendrovėse. Reikia pastebėti, kad kai kurie kredito teikėjai taiko maksimalią leidžiamą palūkanų normą. Ji gali siekti netgi kelias dešimtis procentų. Žiūrėkite į nustatytas palūkanas – ne visur jos yra žemos ir ne visur – aukštos. Štai, už užstatą paskolą gauti galima geresnėmis sąlygomis.

Renkantis kredito teikėją, reikia atsižvelgti ne tik į nustatytas palūkanas, bet ir kitus niuansus. Pavyzdžiui, reikia pabrėžti ir maksimalų terminą, per kurį turi būti grąžinama skola. Kuo jis trumpesnis, tuo sunkiau būtų grąžinti skolą. Tiesiog tokiu atveju susidarytu gana nemažos kredito įmokos.

Taip pat reikia pabrėžti, kad skolinantis trumpiems laikotarpiams, vertėtų paieškoti ir nemokamų paskolų. Tai dažna praktika, kuria siekiama pritraukti naujus klientus. Naujiems klientams siūloma skolinti nemokamai tarkime – mėnesiui. Tokios akcijos pasitaiko itin dažnai.

Renkantis geriausią pasiūlymą, reikia atsižvelgti į visumą. Finansų ekspertai siūlo atkreipti dėmesį į kredito įmokos atidėjimo galimybę. Mat, tai vienas svarbiausių saugiklių, į kurį turi atsižvelgti paskolų gavėjai. Esant problemoms, būtų suteikiama galimybė nukelti kredito įmokos mokėjimo dieną. Tai liečia ir mini paskolas internetu.

Kredito įmokos mokėjimo dienos atidėjimas dažniausiai yra mokama paslauga. Tas atidėjimas gali kainuoti to mėnesio palūkanas. Tai reiškia, kad sumokate tik jas ir paskui kitą mėnesį mokate pilną įprastą įmoką. Aišku, yra kredito teikėjų, kurie siūlo bent kartą atidėti įmoką visiškai nemokamai.

Paskolos mažomis palūkanomis neturėtų būti vienintelis kriterijus – reikia atsižvelgti ir į siūlomus saugiklius.