Kreditai internetu šiuo metu jums gali padėti išspręsti jūsų finansines problemas. Neretai pasitaiko, kad ištikus nelaimei ar pritrūkus pinigų stambesniam pirkiniui, esame priversti skolintis pinigų.

Iš tiesų, ne visi nori tokiais atvejais kreiptis į savo artimiausiu žmonės kurie galėtų pagelbėti tokiose situacijose.

Kaip ir rodo statistika, didžioji dalis žmonių nenori skolintis iš artimųjų, nes nenori jiems užkrauti savo finansinių naštų. Šiuo atveju protingiausias sprendimas – kreditai internetu. Asmuo šiuo metu gali pasiskolinti itin geromis sąlygomis bene kiekvienoje vartojimo kreditus teikiančioje bendrovėje. Maža bendra vartojimo kredito kainos metinė norma leidžia žmonėms pasiskolinti itin dideles sumas ilgesniam laikotarpiui. Iš patirties, galiu teigti, jog šiuo metu palankiausias sąlygas žmogus gali pasiūlyti tarpusavio skolinimo platformos.

Kreditai internetu senoms skoloms padengti

Kreditai internetuTurbūt ne vienas Lietuvis turi besivelkančių įsipareigojimų greitųjų kreditų bendrovėms kurie jau tęsiasi ne vienerius metus. Dažniausia tokios skolos tęsiasi, nes žmogus prieš keletą metų buvo pasiskolinęs už itin dideles paskolos metines palūkanas. Šiuo atveju jos žmogui ir neleidžia įsiskolinimo pilnai atsikratyti. Laimei, šiuo metu yra gausybė variantų kaip asmuo gali sumažinti jau turimus fininsinius įsipareigojimus. Vienas iš būdų – greitieji kreditai. Lyginant su ankstesniais metais, šiuo metu asmuo gali pasiskolinti pinigų su titin mažomis paskolos metinėmis palūkanų normomis. Tokiu būdu, asmuo paėmęs dabar paskolą, galėtų jos pagalba gražinti seną įsiskolinimą, o naują mokėti kur kas mažesnėmis įmokomis, kurios nebūtų tokios jau ir skaudžios.

Kreditai internetu refinansavimui

Šiuo metu itin populiarus būdas atsiskratyti arba sumažinti turimus finansinius įsipareigojimus – paskolų refinansavimas. Tai praktiškai tas pats apie ką kalbėjome aukščiau, tik, kad jūs pačios paskolos negausite, o bus sumokėti jūsų dabartiniai įsipareigojimai. Labai didelis privalumas paskolų refinansavimo yra tai, jog norint refinasuoti įsipareigojimus, reikalavimai šiek tiek skiriasi, nei, kad imant paprastą greitąjį kreditą. Norintys refinansuoti savo įsipareigojimus gali jau dabar turėti 40% pajamų siekiančius įsipareigojimus, nes skaičiuojama, kiek % pajamų įsipareigojimamas liks kai įsiskolinimai bus refinansuoti. Tiesa, norint refinansuoti paskolas, reikia atitikti visus mokumo kriterijus, kitaip sakant, refinansuoti paskolų negalės bedarbiai asmenys kurie negauna tvarių pajamų.