Turintiems didžiulių skolų visada galima išsikapstyti. Refinansavimo paslaugos yra vienas iš būdų tas skolas sumažinti iš esmės. Jų dėka, mokamos mažesnė įmokos, o tada skolas grąžinti tampa žymiai lengviau. Aišku, ne visur šios paslaugos yra patrauklios, tad čia svarbu įsigilinti į keliamus reikalavimus ir kredito teikėjų pasiūlymus.

Refinansavimo paslaugos, kaip ir kiti kreditai, skirti tik mokiems asmenims

refinansavimo paslaugosJeigu teismo sprendimu jūs esate pripažinti nemokiais asmenimis, tuomet ne tik vartojimo kreditai, bet ir refinansavimo paslaugos jums bus neprieinamos niekur. Matote, kreditingumo vertinimo metu nustatoma ar asmuo yra patikimas ir pajėgus vykdyti įsipareigojimus. Refinansavimo paslaugos irgi yra įsipareigojimas, kuriam išimtys netaikomos. Antstoliai gali būti kertine priežastimi negauti kredito.

Apibendrinant refinansavimo paslaugas, tiesiog reikia suprasti, kad tai procedūra, kurios metu visos skolos apjungiamos į vieną ir perkeliamos kitur. Aišku, gali būti pasirenkama apjungti tik dalį skolų. Čia jau daug kas priklausys nuo kredito teikėjo ir jūsų ekonominės padėties.

Tačiau, nėra jokių išimčių dėl kreditingumo vertinimo – jis privalumas visur. Pateikus paraišką dėl refinansavimo kredito, teks laukti kol kredito teikėjas viską patikrins. Jis paskaičiuos ar po refinansavimo susidariusi įmokas niekaip neapsunkins jums gyvenimo. Taip pat bus pritaikyta speciali 40 procentų pajamų taisyklė.

Vertinant kreditingumą, svarbiu faktoriumi tampa turimi įsipareigojimai, kurie nebus refinansuojami. Jeigu bendra įsipareigojimų suma po šios paslaugos bus labai didelė, tuomet tikėtina, kad refinansavimo paslaugos nebus teikiamos. Net ir su vekseliu skolintis tikrai nepavyks.

Kredito teikėjai privalo laikyti ne tik Vartojimo kredito įstatymo, bet tuo pačiu privalo vadovautis esamais atsakingo skolinimo principais. Refinansavimo paslaugos yra ne kas kitą, kaip paprasčiausias pinigų skolinimas senų skolų padengimui.

Verta žinoti, kad sudarant refinansavimo paslaugų sutartį, būtina pateikti visą informaciją kredito gavėjui. Paprastai kalbant, turite matyti kokia palūkanų norma bus taikoma. Turite matyti kokią galutinę sumą jūs grąžinsite. Turi būti konkrečiai įvardijami visi mokesčiai bei jūsų su kredito grąžinimu patirto išlaidos.

Vartojimo paskolos namams, kaip ir kiti kreditai, negali būti teikiamos asmenims, su prasta ekonomine padėtimi ir didžiuliais įsipareigojimais. Viskas turi būti atliekam atsakingai.