Mąstote kas šiais laikais suteikia paskolas įsiskolinusiems? Dar kreditus įsiskolinusiems asmenims suteikia kone visi – tiek greitųjų kreditų teikėjai, tiek sutelktinio finansavimo platformose esantys investuotojai.

Svarbiausia yra tai, kad tie įsiskolinimai nebūtų vėluotini, o toliau viskas priklausys nuo situacijos.

Kreditoriai suteikia paskolas įsiskolinusiems tik tuomet, jeigu viskas atitinka reikalavimus

Visi kreditai, kurie teikiami įsiskolinusiems, turi būti nepažeidžiantys atsakingo skolinimo principų ir svarbiausia – vartojimo kredito įstatymo. Naivu tikėtis, kad kredito teikėjai skolins pinigus bedarbiams ar įklimpusiems į skolas. Paskolos visiems suteikiamos atsargiai.

suteikia paskolas isiskolinusiemsĮklimpę į skolas, tuo labiau – turintys daug neigiamų įrašų kredito istorijoje, gali net nebandyti teikti paraiškų minėtose vietose. Tiek sutelktinio finansavimo platformos, tiek ir greitųjų paskolų teikėjai pabrėžia, kad klientas negali būti įtrauktas į skolininkų sąrašus. Jeigu ten esate įrašyti, tuomet pamirškite kredito paraiškos teikimą.

Kreditoriai suteikia paskolas įsiskolinusiems tais atvejais, jeigu įsiskolinimai finansų įstaigoms nėra vėluotini ir problematiški. Pavyzdžiui, jūs kas mėnesį mokate įmokas, bet matote, kad jos jus tiesiog slegia per daug. Tokiu atveju, tas įmokas galima sumažinti.

Sumažinti įmokas įsiskolinę asmenys gali rinkdamiesi refinansavimo kreditus. Jų paskirtis yra visų įsipareigojimų apjungimas arba tiesiog skolų perkėlimas į kitą vietą. Dažniausiai šia paslauga naudojasi tie žmonės, kurie randa geresnius pasiūlymus, padedančius sutaupyti mokamų palūkanų atžvilgiu.

Jeigu ketinate skolintis su siekiu patenkinti vartojimo poreikius, tuomet teks imtis skaičiavimų. Kredito teikėjas paskaičiuos kokią pajamų dalį jūs skirsite ir skirtumėte gavę dar vieną paskolą už užstatą ar be turto įkeitimo. Jeigu ta dalis sudarytų 40 proc. pajamų, tuomet viskas – jokio kredito gauti negalėtumėte.

Dėl to labai svarbu atidžiai sekti kaip kinta palūkanos bei įmokos pasirenkant ilgesnį kredito grąžinimo terminą. Matote, ilgesni terminai dažniausiai pasižymi mažesnėmis įmokomis t.y. kuo ilgesniam periodui skolinsitės, tuo labiau tikėtina, kad palūkanos mažės.

Visi kreditoriai suteikia paskolas įsiskolinusiems pagal galiojančius teisės aktus, tad reikėtų priminti, kad neįmanoma gauti mini paskolos internetu, prieš tai tinkamai neatlikus kreditingumo vertinimo procedūros ir kitų veiksmų. Gauti paskolą anonimiškai vėlgi – neįmanoma, nes tai draudžia įstatymai.