Norite imti kreditą būsto įsigijimui, bet nežinote visos skolinimosi procedūros? Patarimai imant būsto paskolą tikrai būtų naudingi tiek jauniems asmenims, tiek ir šeimoms.

Skolintis būsto įsigijimui galima įvairiais būtais, tačiau reikia atminti, kad galiausiai viską lemia būtent kliento individuali situacija. Tikrai nėra taip, kad visi gauna tas pačias skolinimosi sąlygas. Būna atvejų, kad vieniems jos yra geresnės, o kitiems blogesnės.

Patarimai imant būsto paskolą

patarimai imant busto paskolaSvarbu atsižvelgti į tai, kad kiekvienas asmuo turi laikytis tos pačios tvarkos. Tačiau, net ir laikantis tvarkos, dar nėra jokių garantijų, kad paskolas bus sėkmingai suteikta.

  1. Paskolą bandykite imti tik tuomet, kai jūsų visi įsipareigojimai yra įvykdyti. Kuo daugiau įsipareigojimų turite, tuo mažesnė tikimybė, kad kreditorius skolins jums būsto įsigijimui. Matote, asmenys, kurie nori gauti būsto paskolą, negali turėti per daug įsipareigojimų. Kai kurie paskolų teikėjai nurodo, kad skolinantis būsto įsigijimui išvis negalima turėti jokių vartojimo paskolų. Tad, jeigu turite skolų, kurios dar nėra visiškai išmokėtos, tiesiog pirmiau grąžinkite jas, o tik tada bandykite imti būsto paskolą.
  2. Jeigu nesate garantuoti dėl savo ateities, bandykite skolintis su bendraskoliu. Turite suprasti, kad greitosios paskolos vienam žmogui išduodamos sunkiau nei dviem. Tai reiškia, kad kai paskola griūna ant vieno žmogaus pečių, yra didesnė tikimybė, kad paskolos išmokėti nepavyks. Bet jeigu tą pačią paskolą ima du žmonės, tikėtina, kad viskas pavyks sėkmingai. Tai dažnai akcentuoja netgi bankai. Tad, jeigu yra galimybė, paskolą imkite su sutuoktiniu.
  3. Norint gauti paskolą būsto įsigijimui, reikėtų nuodugniai analizuoti savo kredito istorijos ataskaitą. Matant, kad ten yra labai daug negatyvios informacijos apie senus jūsų sandorius, atsiranda neigiamo atsakymo tikimybė. Trumpai tariant, jeigu turėjote daug vėluotinų skolų, bus nemaža tikimybė, kad paskolos negausite.

Aišku, tai vos keli patarimai imant būsto paskolą, tačiau pasidomėjus plačiau, galite sužinoti visą pagrindinė informaciją apie reikalavimus. Pavyzdžiui, turite pasidomėti kokį atlyginimą turėtumėte gauti norint tam tikros sumos. Be abejo svarbu pasidomėti įnašų sumomis.