Galvojate ar yra kokia nors galimybė gauti tokią paskolą, kuria būtų galima padengti skolas? Paskolos skoloms grąžinti dabar yra ypač palankios tiems, kurie nori sumažinti mėnesines įmokas ir tokiu būdu palengvinti savo padėtį.

Tai yra refinansavimo kreditai, kurie skirti būtent tam, kad įmokas sumažintumėte be didesnių pastangų.

Paskolos skoloms grąžinti išduodamos numatyta tvarka

paskolos skoloms grazintiTvarka yra labai paprasta ir aiški – tokias paskolas, kurios skirtos skolų grąžinimui, gali būti išduodamos tik po to, kai teigiamai įvertinamas kliento mokumas. Jeigu turimos skolos yra labai rizikingos, tuo labiau – vėluotinos, tuomet apie tokį skolinimąsi galima tik pasvajoti. Netgi mini paskolos internetu nebūtų suteikiamos.

Didžioji dalis kredito teikėjų nenori turėti reikalų su asmenimis, kurie kitiems kreditoriams negrąžina skolų. Jūsų turimo skolos negali būti vėluotinos t.y. jūs turite mokėti įmokas laiku. Tik tokiu atveju užsitikrinsite, kad kredito istorijoje nebus neigiamų įrašų.

Jeigu skolas mokate pagal įprastus grafikus, tačiau tas grąžinimas yra per daug sunkus, tuomet tikrai būtų naudinga rinktis specialią paskolą, kuri skirta skolų grąžinimui. Paskolos skoloms grąžinti imamos vis dažniau, nes rinkoje atsiranda vis daugiau pasiūlymų su mažesnėmis palūkanomis ir kitomis puikiomis sąlygomis.

Imant tokią paskolą už užstatą ar be jo, jūs galite padengti senas skolas. Geriausia tai, kad tokiu principu atsiranda galimybė mokėti mažesnes mėnesines įmokas nei prieš tai mokėjote. Taip nutinka dėl palūkanų skirtumo arba dėl kredito grąžinimo termino prailginimo. Visi žino, kad nemaža dalis ilgalaikių paskolų pasižymi tuo, kad kuo ilgesnis grąžinimo terminas, tuo mažesnės palūkanos ir tuo pačiu – mėnesio įmokos.

Paskolos skoloms padengti turi būti imamos racionaliai pasveriant visus privalumus ir trūkumus. Jokiu būdu neskubėkite skolintis nepaskaičiavę kokias įmokas teks mokėti gavus paskolą. Faktas, kad gavus paskolą, kurios įmokos bus dar didesnės nei prieš tai mokėtos, tokia paskola bus žalinga ir sukelianti dar daugiau bėdų. Tam ir yra reikalingi skaičiavimai.

Kaip bebūtų, verta atminti, kad paskolos skoloms grąžinti neišduodamos bedarbiams ir visiems kitiems, kurie neturi visiškai jokio pajamų šaltinio. Įstatymai draudžia tokį neatsakingą skolinimą.